سبد خريد
عضويت - ورود
مشتریان ما
كد محصول: 01

اورینگ (O-RING)زرین لاستیک

جهت دريافت قيمت با شركت تماس بگيريد
اورینگ ها در دو نوع مدار بسته و باز در سه جنس وایتونی و سیلیکونی و NBR در این فروشگاه موجود میباشد .
اورينگ (ORING)
ازمعمول ترين و ساده ترين نوع آب بند بشمار مي آيد ، که با طيف گسترده  اي از کاربرد ميتوان در کليه سيستمهاي هيدروليکي و پنوماتيکي مورد استفاده قرار گيرد . اورينگها ارزانترين ، مصرفي ترين نوع آب بند ها هستند که از ترکيبات  لاستيک مصنوعي مي باشند و در دو شکل حلقه اي (مدار بسته) و متري موجود ميباشد . حرکت اورينگ دو طرفه است و به عنوان سيل ثابت و متحرک استفاده ميشود . مورد استفاده آن براي نصب در شيارها – آب بندي پيستون در سيلندر – شيرهاي هيدروليکي – محل اتصال شلنگها و پمپها مي باشد  که از ضخامت يک ميل با پشت تا پشت 3/3 شروع ميشود تا ضخامت 14 ميل . درانواع  قطر بزرگ از اورينگ هاي متري استفاده ميشود.اورينگ در زمان نصب تا 10 درصد فشرده ميشود و محل نشيمنگاهي اين آب بند نبايد داراي گوشه و زاويه باشد.جنس اورينگ بسته به شرايط کارکرد آن متفاوت است و به انواع NBR-VITON-SILICON-SBR-NR-HNBR تقسيم ميشود.
وايتون : VITON) FKM)
مواد آن DEPEND آمريکا ميباشد اما توليد داخل است ، که اصطلاحا به آن نسوز هم گفته ميشود ميزان حرارت بين 200- درجه تا 400+ درجه بالاي صفر را تحمل ميکند مهمترين کارکرد اين محصول در  سيستم هاي خلاء و مکانهايي که کمترين حد نفوذپذيري گاز را دارند  است و در همه نوع مواد شيميايي – گريس ها حلال ها و روانکارها و بنزين کار ميکند ، اما در روغن هاي با خورندگي بالا و اسيد هاي خيلي غليظ کارايي ندارد.
وايتون با رنگهاي نوک مدادي که معروفيت وايتون با اين رنگ ميباشد و رنگ قهوهاي (رنگ معدني و طبيعي ) رنگ سبز- بنفش و قرمز در بازار يافت ميشود .
ازسختي 45 SHORE C _ سختي 70SHORE A  _  سختي 90 SHORE B
شناسايي وايتون : نسبت به NBR و سيليکون سنگين تر است رنگ آن براق نيست و نوع Diflash شده آن که با کربن سنگ شور شده است مات تر ميباشد . اورينگ وايتون يا نسوز در اثر کشيدن يا کارکرد در روغن – گازوييل – بنزين حالت الاستیسیته خود را حفظ ميکند .
سيليکون :SILICONE) MVQ) 
 
اين ماده در صنايع غذايي و پزشکي و  بهداشتي کاربرد دارد ، و مقاومت حرارتي و الکتريکي بالا و همچنين مقاومت در برابر گاز اوزن (هواي آزاد ) جو و روانکارها دارد ، اما در جاهايي که داراي حرکت ميباشد و به اصطلاح ديناميکي است توصيه نمي شود .
به سيليکون نسوز هم گفته ميشود هم برودتي است هم حرارتي 60- درجه تا 250+ بالاي صفر را تحمل ميکند ، اين ماده ساخت کشور کره جنوبي است .
خصوصيات ظاهري : از NBR  و وايتون نرم تر است و رنگ آن در بازار به انواع نارنجي – قرمز – طوسي – و نوع غذايي و بهداشتي آن بي رنگ و شفاف تقسيم مي شود .
لاستيک نيتريل هيدروژنه (HNBR)
جزو دسته بندي الاستومرها ميباشد که در برابر حرارت مقاوم تر از لاستيک نيتريل ميباشد و همچنين در برابر اکسيداسيون و سايش  و فشار بالا و انواع مواد هيدروکربوري مقاومت ميکند دماي کاري اين ماده بين 30 درجه زير صفر تا 150 درجه بالاي صفرميباشد.
  • تصاوير بيشتر

تعداد بازديد : 3391
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
صفحه اصلي | محصولات | نقشه سایت | تماس با ما